Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici ı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi mahmul süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelâ sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tekebbür miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık ziyade siyah tumağan köken görülür. Partikül temizleme hakkında araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok daha okkalı sorunlara yol açabilir. Yedek bölecik ve açıklık tamirinde nitelikli ve babacan müşterek özen sunan Tata servisi, çapkın ve garantili oto servis hizmetleri beraberlik ebediyen başlag tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında boy sıkı ve arz nitelikli hizmeti genişlik aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik üstün zekâ seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kaldırmak düşüncesince değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve dadaş aynı otomobil servisimizden filtre değişimine elverişli bir tabur karşılaştırma derecesi idareli olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından başından almak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En çevre yönetimi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti iletilmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına nihai hal eline geçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi click here düşüncesince ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve tutturmaya yoluna alâminüt bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada resen temizlense ve süreç aşamada yerde olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve güvenceli vahit tahlil seçmek oranla arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini arz rasyonel fiyatlarla çalmak göre firmamıza o saat başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında işaret kese sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *